Збірка оповідань п’яти молодих, але вже відомих українських авторів покоління міленіум про головні цінності України.
Издательство: Vivat

29 ноября 2023 г. 20:16

5 авторів, 5 оповідань, 5 різних історій життя.

Здавалося б, невеличка збірка, коротенькі оповідання - а всередині глибина.

Кожне оповідання з цієї збірки розкаже нам про щось своє - чи то історію кохання, чи історію про неймовірно роздуте бажання слави, чи історію про втрату близької людини, чи втрату самого себе після повернення з війни.

У кожного героя свої радощі й горе, прагнення і переживання, мрії та бажання. Щось здійсниться, а щось ні. Життя внесе свої корективи.

Але поки ти молодий - ти невимушений, вільний. Ти падаєш і підіймаєшся, йдеш далі.

Це історії про нове покоління, яке, на відміну від їхніх батьків, не знають, що таке ціпок тоталітарної країни.

Вони вільні, і можуть бути невимушені.

Чудова збірка з роботами молодих талановитих українських авторів.

Я "смакувала" ці історії по…

#беззахисність_щастя_післямова

Кількість сторінок: 192
Формат: 145х215 мм
Палітурка: Тверда

29 ноября 2023 г. 20:16

5 авторів, 5 оповідань, 5 різних історій життя.

Здавалося б, невеличка збірка, коротенькі оповідання - а всередині глибина.

Вони вільні, і можуть бути невимушені.

Чудова збірка з роботами молодих талановитих українських авторів.

Я "смакувала" ці історії по…

3 апреля 2020 г. 15:57

4.5 "І взагалі, як цікаво все в житті відбувається. Людину часом не можна зрушити з місця краном, а часом їй достатньо запаху чи кольору, щоб полетіти деінде. Часом людину не проб'єш навіть сентиментальним чорно-білим фільмом, а часом вона може плакати, коли чистить апельсин і складає шкурки в окрему купку."

Бляха, чому я тільки зараз добралась до Бабкіної, Лівіна, Чеха??!! Чому мені тільки буквально недавно відкрилися очі на сучукрліт, яка знаходиться під носом?? Наші пишуть настільки прекрасно, наскільки зрушують ті самі коліщатка десь всередині власним словом, що мама не горюй. ⠀ Що поробиш, я була молода і дурна (зараз не така вже молода і може трохи розумніша) і мені повилазило: на сучасне, тим більш українське я говорила своє заповзяте нонконформістське "фееее". Але матінко рідна, мій маленький літературний естет всередині захоплено танцював джигу-дригу від цієї збірки! ⠀ Взяти хоча б Бабкіну і її "#піфа" - історія про дитинство і дорослішання, про кохання, яке могло статися, але не сталося, про перший секс, який описано так природньо, що дійсно думається - справді, воно так і є, це…