14 июля 2015 г. 15:40

Странная книга: закончив чтение, не смогла ее оценить. Вроде бы и язык неплохой, и сюжетная задумка интересная, но вот что-то читается очень тяжело. Может быть, из-за слишком насыщенной карусели событий и миров. Книга на любителя.

27 января 2017 г. 20:20

Книга понравится далеко не всем - здесь очень интересный сюжет, прекрасный язык, а читается очень сложно за счет динамичности.

7 июня 2018 г. 08:23

3 188 СТОРІНОК СУМ’ЯТТЯ

Чесно кажучи я обрала цей роман через назву, адже там є відьма, то має бути щось цікаве. Та й сюжет по опису наче непоганий. Після цієї книги користуюсь порадою, суть якої полягає в тому, аби зрозуміти чи сподобається тобі обрана книга, відкрий будь-яку сторінку та прочитай декілька рядків. В основному перед читанням так роблю, щоб потім не мучитись.

Читання йшло повільно. Очі не могли зосередитися на рядках. Там відбувалось казна що, думки не могли відшукати та схопити основну ідею, або дати їй копняка (що хотілось зробити частіше).

Головний герой чи то без імені, чи то з ім’ям яке постійно міняється. Відступи перекладача (перекладача чого?) постійно відвертають увагу. У якому столітті відбувається дійство також не зрозуміло. Наче згадується 17-те, але чи то про нього нам розповідає…