3,6

«Братик Біль, Сестричка Радість» – книжка есеїстики про дуже прості щоденні досвіди, стани, відчуття, які людина переживає упродовж життя і які містяться в широкому спектрі поміж радістю й болем.…
Серия: Non-fiction
Издательство: Видавництво Старого Лева

RomanKot

18 декабря 2022 г. 09:47

5 Вся ця любов

Це дивовижна книжка.

Вона дуже мала за обсягом,проте дуже велика за змістом, а коли ти починаешь розмірковувати над прочитаним абзацем, то цей зміст, а точніше ЗМІСТИ збільшуються ще.

Я особисто знайомий зі Дзінкою Матіяш. Це відома українська письменниця. Кілька років тому, я випадково опинився на презентації її книгі «Дорога святого Якова» в «Книгарні Є». Так сталося, що майже дві години ми проговорили з нею, дивлячись в очі один одному... Так, це звучить егоїстично, але, пробачте, тоді ні я, ні вона немогли не говорити.

І саме тоді вона відкрила мені дивовижну красу української мови.

Тому мені було дуже цікаво прочитати книгу її рідної сестри –Богдани Матіяш.

Тримаючи в руках її «Братик Біль, Сестричка Радість», вдивляюсь в малюнок на обкладинці, потім, навмання, відкриваю книгу – опинився…

ISBN: 978-617-679-085-3

RomanKot

18 декабря 2022 г. 09:47

5 Вся ця любов

Це дивовижна книжка.

І саме тоді вона відкрила мені дивовижну красу української мови.

Тому мені було дуже цікаво прочитати книгу її рідної сестри –Богдани Матіяш.

Bookoedka

20 января 2019 г. 13:54

5 Найгостріший біль може обернутися у радість

Мало хто пише так як це робить Богдана Матіяш. Поки я пила чай від застуди (яка знову так невчасно, бо ще стільки роботи попереду), збірка есеїстики «Братик Біль, Сестричка Радість» від Видавництва Старого Лева діяла на мене терапевтично. Вона легка, ніби пудра. Неспішна, вдумлива і в той же час така глибока.

Тексти Богдани слід читати повільно, розглядаючи проміжки між словами, вдивляючись у глибину себе, вдихаючи по слову і тягнутися за кожним з них як за казкою або стиглими абрикосами. Ця книга про те, що навіть найгостріший біль може обернутися у радість.