4,2

"Ми завжди намагаємось видавати бажане за дійсне і навпаки. Ми завжди прагнемо до тих місць, в яких були найщасливішими, навіть якими б ілюзорними вони не здавались на перший погляд. Тільки на…
Издательство: Лілея-НВ

23 июля 2016 г. 17:11

Не очікувала, чесно кажучи. Та, сюжет не хитрий, але проза у Леони є однозначно кращою, ніж поезія. Таких книг не мало нині, таких, які показують, як один крок докорінно може змінити життя, коли автор читачеві залишає місце для роздумів. Дуже гарно. Молоді українські письменники дійсно здібні й здатні. Я плакала. Рідко таке буває, але авторка змогла взяти за живе. Дуже короткий і вартісний роман. Раджу дівчаткам, жінкам, які не втратили віру в Кохання. Безумовно, місцями солодко, приторно, передбачувано, але КРАСИВО!

Любов - це вісь, довкола якої обертається Земля. Це константа, мораль, релігія, це винагорода, дар, потреба, це істина, яку кожен з нас повинен пізнати

Год издания: 2015

Язык: Украинский

Палітурка: м’яка.
К-сть сторінок: 168.

Кураторы

23 июля 2016 г. 17:11

5 апреля 2015 г. 14:13

"Ні, зовсім не краще пізно, ніж ніколи. Любов не починається пізно чи рано, головне - щоб вчасно" Попри мою нелюбов до верлібрів - вірші Леони ще давненько мене причарували. Вистачило однієї ночі, щоб перечитати її "Серветкову лірику" і полюбити кожне слово, що вийшло з-під її невтомного пера. Молода дівчина із Івано-Франківська, з карими красивими очима та заворожуючою посмішкою досі не перестає дивувати читатачів, даруючи їм все нові і нові творіння. На "Маятник" чекала давно, а коли вже тримала книгу на руках - радості не було меж. Прочитала за один (!!!) день, що дуже незвично для мене. Непогано, як для "романа-первістка", адже це перший серйозний крок авторки у новітню українську літературу. Я не буду тут серйозним і невдоволеним критиком, я не буду вказувати на недоліки чи…