5 апреля 2015 г. 14:13

"Ні, зовсім не краще пізно, ніж ніколи. Любов не починається пізно чи рано, головне - щоб вчасно"

Попри мою нелюбов до верлібрів - вірші Леони ще давненько мене причарували. Вистачило однієї ночі, щоб перечитати її "Серветкову лірику" і полюбити кожне слово, що вийшло з-під її невтомного пера. Молода дівчина із Івано-Франківська, з карими красивими очима та заворожуючою посмішкою досі не перестає дивувати читатачів, даруючи їм все нові і нові творіння.
На "Маятник" чекала давно, а коли вже тримала книгу на руках - радості не було меж.
Прочитала за один (!!!) день, що дуже незвично для мене. Непогано, як для "романа-первістка", адже це перший серйозний крок авторки у новітню українську літературу. Я не буду тут серйозним і невдоволеним критиком, я не буду вказувати на недоліки чи "плюси", таких людей ще буде вдосталь.

ЧОМУ КНИГУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ?

1. Її можна запросто розібрати на цитати! Я одразу наготувала кольорові маркери, перед тим, як читати - тепер книга стала кольоровою :)

"Мама - це основа основ, це початок життя, це слово, в якому вмістився увесь світ, це людина, яку потрібно оберігати так, наче вона вся зроблена з кришталю, і не дай Господи цей кришталь зачепити образою чи надривним тоном розмови"

2. Сюжет НОВИЙ, і зовсім не "протертий", як дехто насмілився стверджувати. Історія молодої дівчини Олени, її понівеченого кохання і випробувань лише на перший погляд може здатися банальною, але щось у цьому є таке болісно-гірке, але водночас знайоме. Дива трапляються, бо життя таки повне хороших сюрпризів :)

КОМУ РАДЖУ ЧИТАТИ?

Дівчатам, жінкам різних вікових категорій, починаючи з підлітків. Хлопці теж можуть читнути, раптом, сподобається :)

"Бути кращим - не означає бути красивішим чи розумнішим. Бути кращим - це досягти всього, не маючи нічого з того, що іншим дісталось задарма"

Источник