4,6

До книги вибраного Миколи Вінграновського (1936—2004) — найвизначнішого українського лірика другої половини ХХ століття — увійшов увесь «золотий канон» поета — від поезії високої любовної та…
Серия: Українська Поетична Антологія
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

5 апреля 2013 г. 19:32

Поезії підібрані вдало, тільки не вистачає кількох дитячих. Бо вони у нього просто неперевершенні і так западають в душу! Офомлення радує око, обладинка тверда під тканину з золотим тисненням. Книжечка має жовте ляссе. На дотик приємні цупкі та гладенькі сторінки. Як на подарунок так і для душі однозначно рекомендую!

ISBN: 978-617-585-041-1

Год издания: 2013