3,6

Збірка “Якщо це любов” відомого сербського письменника Михайла Пантича — один із кращих зразків його творчості. Перед читачем постають епізоди життя мешканців Нового Белграда, будні, звичайний плин…
Серия: Сучасна проза від Темпора
Издательство: Темпора

jaromantuka

14 июня 2013 г. 11:05

коли я купувала цю книгу, то справді прокидалася о 4-й. але руки до неї дійшли тільки тоді, коли я почала ближче до четвертої лягати.

тут живуть новобєлградці. (новий бєлград - це щось близьке за духом до троєщини, сихова і назви інших мільйонів спальних районів у світі.) ці люди звичайні до підкірки головного мозку. і історії, які з ними стаються - теж цілком звичайні - кохання, розлучення, невпевненість, смерть. рутинне життя, про яке можна написати оповідання, але навряд чи вийде цілий роман.

я так і не відчула, чи це любов. можливо, справа все таки в часі. а може в тому, що жоден з цих образів не був мені близьким. а може в тому, що мені завжди хочеться хепі-ендів, а тут одні якщо.

енівей, така висока оцінка, тому що книга "приємна на язик". і трішки тому, що люблю сербів.

ISBN: 978-617-569-104-5

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Обкладинка: м'яка
Сторінок: 192
Розмір: 200x130 мм
Переклад із сербської: Вероніка Єрмак

Лауреат: 2012 г.Международная литературная премия «Югра» (Славянская книга)

jaromantuka

14 июня 2013 г. 11:05