15 февраля 2016 г. 00:29

Людина, яка має усе для щастя ,чого ж їй сумувати? Але Кармелюк не може радіти своїй долі, поки нерівність в людей, поки пани розважаються, а бідні пропадають.Як то кажуть, світ почитається з тебе... Кармелюк обрав важкий шлях, в той час як він міг жити спокійним, мирним сімейним життям . Хлопця турбує не тільки власна доля.Він подався у розбої, щоб віддати бідним те ,що давно заслужили важкою працею... Мені подобається, як красиво описано природу, як прикрашено милозвучними слова текст книги . Тут чиста українська мова. Хочеться перечитувати раз у раз.

EduardGol

15 ноября 2013 г. 09:48

Твір присвячений людині, яка як і багато інших змогла розгледіти несправедливість, що панує в світі. Однак на відміну від абсолютної більшості не змогла та не бажала миритися й уживатися з цим, а наважилась творити зміни. Людина із загостреним відчуттям справедливості та гуманності – саме так можна охарактеризувати героя даного твору й реальності, якого М. Горький назвав українським Робіном Гудом.