24 октября 2013 г. 11:40

Проза зайва, коли говориш про кохання. Віршів солодких дихання святе Наповнить груди м’якоттю до рання І сповнить груди почуття легке.

Ми з тобою, як лагідні звірі, Що поснули поряд на траві. (Маріанна Кіяновська) Залиш свій погляд пелюсткам півоній. (Катерина Оніщук) Подаруй мені крилість, що вічністю впала в тобі. (Сергій Грабар)

9 октября 2013 г. 00:17

Дуже добра добірка віршів та просто неймовірно чудові ілюстрації! Взявши книгу до рук, не хочеться її відпускати! Прочитавши вірші, не тільки отримуєш задоволення від прочитання, а й одразу знайомишься з сучасними поетами! Рекомендую усім, хто любить поезію! Читайте, не пошкодуєте!

Aries_Domini

10 июня 2013 г. 13:10

"погуляли і годі і спати лягаймо на дно хоч вчорашнє іще слід у слід невідступно ходитиме розстели мені ніч наче міллю побите рядно будем поруч лежати і так ні про що говорити" /Ірина Шувалова/

Читала з насолодою і без поспіху. Смакуючи кожне слово і кожен образ (ну, хіба не чудові такі вислови, як, скажімо, "самотніє світ", "я невагомію" чи "розмов телефонних осіння іржа"?). А від ілюстрацій віяло таким спокоєм, затишком і теплом, що мимоволі захотілося перечитати збірочку знову, але пізніше - наприклад взимку, за чашкою гарячого шоколаду (на крайній випадок - чаю), сидячи біля вікна і споглядаючи густий і тихий снігопад, під тягучу і сумовиту "Tombe la neige" Шарля Азнавура. Життя, як і кохання, як і шоколад, може смакувати по-різному. Усе залежить від того, яких інгредієнтів ми…

9 июля 2013 г. 18:15

Чудова книга! Красива! Глибока! Чуттєва! СМАЧНА!) Смачні вірші, які тануть на язиці, мов шоколад, залишаючи післясмак і спогади. Ніжні, милі ілюстрації, які створюють оманливе враження, що книга ця - для молодшого і середнього шкільного віку. І тому для мене це не просто збірка сучасних поезій - це книга-парадокс. Наївні, майже дитячі малюнки і така доросла проза життя у римах. Все як і у житті. Я б таку книгу хотіла у подарунок. Правду кажучи, я її і хотіла вже давно) Але оскільки в цьому житті я сама собі фея, то й презент цей зробила собі власноруч. Тому принагідно хочу подякувати сама собі) А ще - "Видавництву Старого Лева", авторам і художниці-оформлювачу збірки за те, що створюють речі, про які хочеться мріяти!

Ksana_Smile

23 февраля 2013 г. 20:46

А ви коли-небудь насолоджувалися книгою, як вишуканим десертом?

...Відносно тоненька книжечка нестандартної форми. Ти береш її в руки і вже усміхаєшся. Хочеться погладити її, приголубити. Розгортаєш повільно, як вкривають сплячу дитину. Затишно. Сторінки в пастельних тонах, грайливий шрифт. Чари. Вірші - і справді як шоколад: в асортименті. Тут і екстрачорний з гірчинкою розлуки, і гарячий з червоним перцем пристрасті, і молочний верлібр, і з ягідною начинкою наївності... Ти читаєш і летиш углиб (чи увись?) своєї свідомості. І ти усміхаєшся, адже знав: недарма ти припас плитку (чашку?) свого улюбленого шоколаду. У мене це 78% брют. Чорний, ламається з чітким хрустом. І люблю я так само: без зайвих домішок, з легкою гіркотою, яка лише зайвий раз свідчить про якість, натуральність... Ти…

crazy_squirrel

по прятанию орехов

19 августа 2012 г. 00:42

Іноді шоколаду хочеться, тому що хочеться шоколаду! Ця простенька і мудра фраза кружальцем паперу була обвита навколо ручки чашки з гарячим шоколадом у моїй улюбленій «Львівській майстерні шоколаду». І її цілком можна віднести як до солодощів, так і до кохання, та і взагалі всього, що ви любите. :) А ця книга — це казкове поєднання обох цих п'янких речей. Я б навіть сказала, що це не просто книга, а альбом, щоденник почуттів. Вона раз по раз доводить, що такі вірші можуть бути чимось значно більшим і глибшим, ніж банальне «кохання – зітхання». Емоції тут і сумні, розпачливі та водночас і щасливі, радісні, а все — щирі. Чоловічі та жіночі, легкі метафоричні та відверто прямі. А ще — поезія в прозі, яку я ніжно люблю і аж завмираю, коли зустрічаю. І, звісно ж, оформлення. За нього…

innaa

4 августа 2012 г. 18:02

Что может быть прекраснее любви? Любовь родителей к детям, любовь детей к родителям, любовь брата к сестре, любовь к родственникам, любовь к животным, любовь между мужчиной и женщиной... Здесь - о последней. До встречи с этой книгой я никогда бы не подумала, что на украинском языке можно писать такие стихи. Конечно, человечеству известны великие люди, сделавшие великий вклад в украинскую поэзию, такие как Шевченко, Франко, Леся Украинка... Но время идёт, и читателю хочется рядом с классикой наблюдать на своей книжной полке что-то новое, что-то соответствующее данному дню и данной секунде. Молодые заграничные поэты пишут модные нынче сумбурные произведения, публикуют их в Интернете, записывают песни, издают книги... Думаете, украинские авторы отстали от жизни? Нетушки!

Небольшая книга,…

joysana

17 августа 2012 г. 23:41

зворушливі слова і теплі малюнки, що створюють без перебільшення магічну атмосферу. чарівна книга, перегортати сторінки якої можна безліч разів. з задоволенням перечитую, чудовий подарунок до осені.

30 мая 2017 г. 15:28

Книгу очень хотела, и наконец купила. Иллюстрации очень красивые! ♡ А вот сами стихи - средненькие... Почему-то меня не зацепило. Максимум пара стихов отозвались в душе и сердце. Очень жаль :(