4,2

Богдана Матіяш – поетка, літературний критик, редактор видавництва і часопису «Критика» (Київ). «Розмови з Богом» – тонка поетична робота: філігранні метафори, яскраві візії, драйв та якийсь…
Издательство: Видавництво Старого Лева

Papapupa

29 сентября 2015 г. 22:46

Я дуже мріяла про цю книгу, але коли отримала зрозуміла. що зовсім не можу її читати. Або дуже дозовано. Перед очима раптом стає дівчина, з заплющеними очима, яка сидить обійнявши коліна, і розхитуючись проговорює собі ці "розмови". Воно мені настільки особисте і настільки не для тиражу, що якось навіть соромно читати.

ISBN: 978-966-2909-21-0

Год издания: 2007

64 с.

Papapupa

29 сентября 2015 г. 22:46

Burmuar

28 мая 2015 г. 21:35

Вкрай болюча і чіпка книга. Якоїсь хвилини розумієш, що сам почав думати верлібрами, колупатися у своїй голові, щоб зрозуміти, в яких відносинах з головним співрозмовником авторки ти сам. Книга, де перед нами вивернулися, як светр, навиворіт, щоб показати все те, що не показують людям. Авторка оголилася значно більше, ніж якби вона зняла одяг, бо то - знята шкіра. А під шкірою - м’язи. І ми своїми очима торкаємося до них, спричиняючи божевільний біль.

Найгіркіші, найтонші вірші, як мені здалося, це ті, що про маму, точніше про те, що мами вже немає поруч. Ця тема іноді превалює у творі, іноді проходить на другому плані, ніби голуб, що черкає крилом плече. Та в будь-якому разі - пекуче і солоно.

Пронизливо, відверто, гірко і солодко. Вкрай щиро. Начитано самою авторкою (аудіокнига), і від…