3,6

Якщо Ви гадаєте, що історія, яку оповідає у своєму романі-дєбюті Лариса Денисенко, хоч у чомусь схожа на ті, що ви чули до цього, - Ви дуже помиляєтесь. Карнавал, який мимоволі дарує добрий усміх.…
Серия: Коронація слова (в-во Кальварія)
Издательство: Кальварія

24 июня 2015 г. 11:44

Міра - добра, приємна дівчина, живе зі старшим братом Рудим та має дуже серйозну ваду - вона сліпа. Ерік - дивак, живе з мамою, на мій погляд, не зовсім адекватною жінкою, фанаткою Е.Хемінгуея. Дивакувата мати виганяє з квартири свого такого ж дивакуватого сина. Міра та Ерік(а) знайомляться на вулицях Києва. Хлопець перевдягнувся в дівчину, а сліпа Міра цього не бачить і сприймає Еріка як свою нову подругу. Далі буде кохання.... Книга зовсім не зачепила. Дочитала її абсолютно через цікавість - як же Ерік(а) відкриє таємницю сліпій Мирі?

ISBN: 966-663-103-2

Год издания: 2003

Язык: Украинский

128 ст.

2003 - "Коронація слова" - І премія номінації "Романи" (розділено із романом "Егоїст" Марини Гримич)

24 июня 2015 г. 11:44

Galarina

24 февраля 2015 г. 17:53

А мене не зачепило зовсім!!! Хотілося добротной сучасной прози вітчизняного автора, але ... Якась нудненька історійка здобрена хіба що деякими колоритними слівцями. Не подобаються мені "роздуми у мікрофона", історія знайомства з подальшим коханням. Можливо аавторка намагалася виділитися та здивувати читачів несподіваними поворотами, але я чомусь залишилась абсолютно байдужа. Зовсім не цього очікувала від пані Денисової, можливо тому й зволікала зі знайомством з автором. Зовсім не мій стиль. Добре хоч розмір невеличкий

Прочитано в рамках ТТТ
За совет спасибо Milosska
Тема Найкраще з сучасної української літератури.