telans

26 февраля 2011 г. 23:03

Как-то совершенно не складывается у меня с современной украинской художественной литературой-даже затрудняюсь описать свои впечатления по поводу этой книги.Некомфортное чтение.

Nat_Peres

10 августа 2010 г. 09:50

Это роман о любви, верности, измене. О том, что нужно ценить то, что мы имеем сейчас, не оглядываться назад. Не причинять боль человеку, любящему тебя лишь за то, что ты - это ТЫ!!!Потерять гораздо легче, чем приобрести. Когда потеряешь любовь, в душе образуется вакуум, который ни чем не возможно заполнить.

22 июля 2010 г. 13:53

Цю книгу я перечитувала. Все таки сюжет цікавий і захопливий.. Дуже багато виразів над якими задумувалась.. Чудові порівняння.. І велика іронія нашого життя.. Велика правда цієї книжки в тому, що ми справді почитаємо цінувати те, що маємо тільки тоді коли втрачаємо! Раджу читати!!!

18 сентября 2009 г. 04:45

дуже важко найти потрібні слова про роман, який я пеерчитувала н-ну кількість раз, і випадково я натрапила на пристойно лаконічний уривок рецензії: "Адже так страшно почути «я тебе не кохаю», і так приємно знати, що кохають саме тебе. Але коли приходить впевненість щодо останнього, часто звідкись з’являється зверхність, внутрішній спокій, навіть байдужість. Та людина просто звикає до кохання! Вона не бачить його цінностей, не прагне побачити. Але ж ти ладен зробити будь-що, коли втрачаєш це джерело тихої, мирної, ідеальної любові. І навіть не тому що хочеш повернути оте відчуття спокою, а тому що вмить усвідомлюєш, що любиш тільки його, це небурхли-ве, але завжди повноводне джерельце. Любов породжує любов. Але звичка огортає очі коконом туману, який не дозоляє це вчасно відчути.…

19 октября 2008 г. 00:06

интересная книга о том, как один вечер может изменить всю жизнь.

19 октября 2008 г. 00:06

интересная книга о том, как один вечер может изменить всю жизнь.

2 марта 2015 г. 15:46

Не рецензия, увы, а вопрос: первые две ссылки в интернет-магазины Лабиринт и Рид перенаправляют к одноименной книге, но автор указан совсем другой - Галина Артемьева. Это просто глюк или книга та же под разными именами автора?

16 ноября 2015 г. 16:00

Захватывающий роман для легкого чтения