Цена метафоры, или Преступление и наказание Синявского и Даниэля

4,6

Издание 1989 года. Сохранность хорошая. Сборник основан на трех источниках: проза Николая Аржака, проза Абрама Терце, "Белая книга по делу А. Синявского и Ю. Даниэля", составленная в 1966 году…
Серия: Время и судьбы
Издательство: Книга

giggster

13 июня 2012 г. 10:01

У збірку включено величезну кількість документів і матеріалів, що пов'язані з процесом Синявського і Даніеля і надзвичайно точно характеризують zeitgeist. Любопитно було почитати, які статті писали про цих запроданців в "Літературній газеті", хто і яким чином їх захищав. Також до збірки включені твори і Синявського (Абрама Терца), та і Даніеля (Ніколай Аржака). Корисна книжка.

бкврм

ISBN: 5-212-00310-5