4,3

Інколи навіть здається, що у віршах Андрія Любки забагато сигаретного диму і алкоголю, насправді ж там ще більше пошуків власного «я», щирості почуттів, страждань, гарячих обіймів і солоних сліз,…
Издательство: Піраміда

Ksyhanets

14 апреля 2012 г. 00:51

Знайомство з Андрієм Любкою почалось з того, що я випадково знайшла в аудіо декламацію його вірша "Дегустація твоєї шкіри". То було щось божественне. Одразу після прослуховування я полюбила його. Пізніше я якось знов натрапила на один з його віршів, і вже остаточно закохалась в його творчість і в нього самого також. Це просто щось неймовірне. Його вірші хочеться перечитувати знову й знову. Вони не набридають. А навіть навпаки, як наркотик, - тягнуть до себе знов і знов.

Найголовніше в цьому житті – прокинутися біля тебе В ліжку і слухати як Ти спиш.

Бути не значить чути Жити або померти Бути це значить взути Мешти своєї смерті

Можливо, комусь дана поезія здасться занадто сопливою, але я від неї просто божеволію. Божеволію і все.

ISBN: 978-966-441-083-7

Год издания: 2008