4,4

Демонологія – це осмислення темного, химерного та потойбічного у народних віруваннях. У цьому виданні представлено три класичні погляди на українську демонологію:

історика Володимира Антоновича,…
Издательство: Стилет і стилос

12 декабря 2022 г. 00:14

5 Таємниці минулого

Дуже щаслива мати в своєму арсеналі цю даркову книгу з зачаровуючою в усіх планах назвою «Українська демонологія». Насправді це не єдина канва, і тим паче написана вона не нашими сучасниками. Перед вами перекладена збірка трьох класичних авторів: Володимира Антоновича, Володимира Гнатюка та Івана Нечуя-Левицького. Як мінімум, два імені точно вам відомі ще зі шкільних часів.

Перша і третя частини книги трохи дублюють одна одну, в деталях переказуючи стосунки наших пращурів як з нечистою силою, так і з духами природи. Але завдяки центральній частині, що їх розділяє, повтори не видаються нудними чи зайвими, за це окремо хочу подякувати упорядникам збірки. Ви дізнаєтеся не лише, хто такі чорти, лісовики, мавки і русалки, а ще й багато подробиць про інших демонологічних створінь.

Чи відомо вам,…

ISBN: 978-617-95149-4-4

Год издания: 2022

Язык: Украинский

Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 168
Матеріали для ілюстрацій надані проєктом CARPATHIAN CULT.

Жанры:  Культурология, Этнография

Теги: