27 января 2015 г. 16:19

Цій книзі дала 1 бал з 5. Спершу думала оцінити її в 0 балів, але не змогла тому що знайшла 4-5 думок, які були близькими для мене і трошки збагатила знання про філософію Сходу. Купуючи в магазині по анотації не відразу зрозумла, що книга настільки не для мене, що заледве зможу її дочитати.

Ні в якому разі не звинувачую автора, змістове наповнення книги тощо. Просто книга не моя, ось і все!

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

28 апреля 2014 г. 15:24

Виявляється, є так званий "Сінайський цикл" Любка Дереша. (Романи "Миротворець", "Остання любов Асури Махараджа"). І ця збірка оповідань символічно його завершує. Я не читала двох вищезгаданих романів. Але тепер точно прочитаю. З одного боку, проглядається звичний авторський стиль Дереша: філософічність, загадковість, жіттєвість й типова для нього манера подання інформації. Мені спободалося читати. Це та книжка, над якою треба думати. Раджу.

8 мая 2014 г. 21:03

Ця збірка завершує цикл з трьох книг у якому ми бачимо нового Дереша - більш серйозного та більш дорослого. Всі три книги чудові, вони несуть в собі тепло та роздуми про вічне.