До збірки ввійшли такі відомі вірші, поеми та драматичні твори, які стали класикою української літератури.
Издательство: Донечина

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

7 июля 2013 г. 14:55

На мій погляд творчість цієї видатної жінки не потребує рецензування, вона випробована часом. Скажу тільки про саму якість цієї збірки - обкладинка, палітурка, папір - все чудово, приємно тримати в руках. Крім віршів - вибраних творів з прижиттєвих збірок поетеси, тут є також її поема "Давня казка", драма-феєрія "Лісова пісня" та драма "Боярина". Раджу читати всім, хто здатен оцінити красу українського слова.

ISBN: 978-966-556-865-0

Год издания: 2008