4,5

Книга перша трилогії "Палімпсест".

Читач цього роману-фентезі потрапить до світу Патрії — держави, якої давно вже не існує. Але на землях якої переплелись давньоукраїнські імена, вишивані сорочки…
Серия: Український роман
Цикл: Палімпсест, книга №1
Издательство: КМ-БУКС

28 июня 2020 г. 20:53

Все починається зі спалаху світла і раптового болю. Дівчину, що не пам'ятає абсолютно нічого зі свого життя, визволяє з кущів троянд дивний хлопець, одягнений в чорне. Їй доведеться багато чого довідатися про світовий устрій цього абсолютно незнайомого місця, про народ, що живе під землею та чомусь покладає на неї великі надії, і про те, що бувають зовсім вже неймовірні збіги.

Сюжет, як для підліткового фентезі, цікавий. Є, щоправда, якась схожість з «Голодними іграми», але це наразі в тренді, так що не страшно. Присутні несподівані повороти, багато добре описаних кохань різного ступеня глибини, також є опис трансформації особистості, що досить цікаво.

Чесно скажу, що одна з героїнь зовсім не моя. У тій частині, де описуються події минулого, іноді складалося враження, що з жиру казиться.…

Стожар, роман

Ілюстрації: чорно-білі
Формат: 84х108/32

28 июня 2020 г. 20:53

20 мая 2020 г. 20:43

Несподівано сильно. Хоча фентезі я відверто побоююсь, ця книга стала для мене відкриттям. Вже з перших сторінок від історії не відірватись. В мене були певні побоювання на рахунок типової української манери написання, яка все ж присутня, але я навіть не встигала закочувати очі, бо вони були зайняті поглинанням цієї історії. Я дуже люблю сильних персонажів. Але сильних не просто тому, що автор так сказав. Ця сила повинна бути чимось обумовлена, як тут. Обидві сюжетні лінії - надзвичайно цікаві, хоч я і думаю, що частина з реальним світом трохи вибивається з атмосфери, і, як на мене, її можна було б не включати сюди, хоч рідне місто і порадувало :)

Книга залишила багато запитань, відповіді на яких я точно буду шукати у продовженні!