21 января 2022 г. 18:21

Нумо розберімось - волоський горіх це точно горіх? А гречка це крупа? А соковита помідорка - овоч?
А от і нічого з цього правильним не є. Тому, що класифікація рослин куди глибша і цікавіша наука, ніж просто оцінювання по зовнішності.

Здавалося б, що може бути цікавого в книзі про рослини? Ми ж таке в школі проходили, ботаніка з термінами та й усе. А от і ні! Шкільні підручники не були написані автором, бо інакше 99 % учнів мали б з біології найвищий бал.

Тут цікава і зрозуміла "людською" мовою наука, приправлена історією минулого під соусом гострого гумору (автор у Кокотюхи вже напевно в чс). Все доповнено фото рослин на веселих мемів. Без нудних таблиць класифікацій ми дізнаємося про користь рослин, специфіку їх селекції, вміст вітамінів та мінералів. Ба, навіть які з них категорично забороняється вживати тваринам (виноград і цибуля токсичні для собак, будьте обачними!) На фінал читачу розжовано та подана на тарілочці тема ГМО та органіки.

Для мене книга була суцільним задоволенням. Коротко, влучно, цікаво, весело. Вона підійде як для дорослих, так і для підлітків, які люто не люблять ботаніку з її малюванням клітин, квіточок та корінців. До того ж вона розказує про сферу, яка має зацікавити кожного хто має хоч якийсь стосунок до приготування їжі, вирощування рослин чи просто дотримується правил здорового харчування. Рекомендую усім, усім, усім!

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!