Фрукти проти овочів. Чому кавун — не ягода, а томат — це фрукт

Алексей Коваленко

4,6

Перці й помідори — не овочі. Гречка — горішок. Вишня — не ягода. Усе своє життя, успішно проігнорувавши ботаніку, ми керуємося лише одним простим (і хибним) правилом: солодке — фрукт, а все решта —…
Издательство: Віхола

31 мая 2022 г. 22:29

4 А можна вишні будуть ягодами, а огірки - овочами? Я знаю, що це неправильно, але в мене склероз :)

Непогана книжка, я в дитинстві такі дуже любила.

Чому 4, а не 5? Бо склалося враження, що в автора був план - кожні 2 абзаци - треба жарт, ну, або якийсь сміхуйочок. І іноді це було не те шо не смішно, а навіть трохи вимучено. Але були і дотепні речі. А ще місцями то починається навантаження деталями про гени, то все як для малят написано. Особливо запам'яталося про рис і плоскуху - говорили-балакали, а в результаті, я не зрозуміла - і шо тепер робити з плоскухою? Як з нею борються?

Багато нового для такого обивателя як я: наприклад, що капуста, якщо полежить пару днів у магазині, втрачає 40% вітаміну С. І що в інжирі розчинена оса о_О.

Точно рекомендую, особливо "середньому шкільному віку", як колись виражалися :)

ISBN: 978-617-7960-06-4

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Кількість сторінок: 224
Ілюстрації Кольорові
Формат 130х200 мм

Номинант: 2022 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для взрослых)

31 мая 2022 г. 22:29

Непогана книжка, я в дитинстві такі дуже любила.

Точно рекомендую, особливо "середньому шкільному віку", як колись виражалися :)

Virna

28 января 2022 г. 13:36

5 ФПО, або як

Довго тривала ця війна. Десь із пів року мінімум. Бо читала я "Фрукти проти овочів" тільки зранку під каву, а ще в хаотичному порядку з рандомного місця. Так було ще веселіше. Хоч книга і сама по собі цікава, бо називати всіх на латинський манер і ще й жартувати поміж тим, не у всього наукпопу виходить вдало.

І так, що мені зап'ямяталось: майже всі горіхи самозванці; деякі гірчиці з роду капусти; горох - біб, а какао - ні; яблука мігранти десь із Тибету, а грушки наші місцеві; полуниці та малина - то не ягоди і кавуни теж, а от помідорки - ще ті ягідки. (Ви правильно зрозуміли - томатна паста то майже варення). І не кажіть, як з тим жити? І то навіть не третина несподіванок.

Наприклад: тепер я зможу "полити запеченого кабана нормальним соусом". Добре, що ще не доводилось кабанів…