11 сентября 2021 г. 17:05

5 Перед коханням рівні всі – і смертні, і боги

Ця книга трапилася мені на очі зовсім випадково і привабила двома моментами:

1. таємничою обкладинкою
2. анотацією, яка обіцяла поєднати давньогрецьку міфологію з історією кохання, що розгортається на фоні війни

Проти такого я встояти ніяк не могла, беручи моє пристрастей захоплення життя богів Олімпу, яке з’явилося ще в дитинстві. До кінця допису тягнути не буду, скажу одразу: я закохалася в цю книгу з перших сторінок і не могла відірватися, аж поки не перегорнула останню.

картинка Jannei

Гейзел та Джеймс. Обрі та Колетт.
Четверо людей, долі яких перетнулися під час 1 СВ.
Дві історії втрат, горя та кохання, які змогли полонити богиню Афродіту.

Адже саме вона вирішує переповісти їх своєму чоловіку Гефесту, коли той застукує її за любощами з Аресом та влаштовує суд над дружиною. В своїй виправдальній промові вона задіює і брата Аполона, і дядька Гадеса.. і все це заради того, щоб пояснити силу справжньої любові.

Зізнаюся, навіть незважаючи на те, що я щиро співпереживала героям, з нетерпінням чекала розв’язки, як складеться їх життя після війни, для мене все ж лишилося загадкою, чому Богиню так розчулила ця четвірка. Здається, на своєму віку вона мала б побачити стільки закоханих, історії яких були б в рази драматичніші, щемливіші.. Чому її вибір був таким? Не знаю. Та хто ж тих богів взагалі зрозуміє?

Манера викладу невимовно легка. Навіть нечисленні воєнні описи не обтяжують сприйняття. І що ще викликає інтерес, так це історична довідка наприкінці, в якій авторка пояснює, яких персонажів було змальовано з реальних особистостей.

Один день мені знадобився, щоб жадібно проковтнути цю книгу та подолати всі перепони, які трапилися на шляху героїв.

Та приємний післясмак «Лагідна війна» лишила по собі набагато довше.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!