1 мая 2023 г. 02:20

5 Моторна історія, а чи варто лізти в замкнуті двері?

Це просто щось неймовірне, я коли починала читати цю книгу навіть не уявляла наскільки вона буде моторошною, так дивно, наче екранізації і книга це два абсолютно різних всесвіти, хоча так це і є. Для мене ця книга означає набагато більше, хоч я й виросла на екранізаціях перечитувати книги по ним це щось.
Ітак безпосередньо до відгуку:
Кораліна Джонс разом з сім'єю переїжджають до нового помешкання яке має дивну історію, раніше це був будинок якогось лікаря, який згодом розділили на окремі помешкання, ітак до цікавого, після переїзду в новий будинок головна героїня вирішує його обстежити, вона перераховує меблі, картини, заходить до різних кімнат, і раптом натрапляє на дивні двері в вітальні, так, і що ж вона робить, просить їх відкрити, а що там є, правильно лиш стара цегляна стіна, а що ж за стіною, інша квартира? Можливо, та не все так просто, чому, спитаєте ви. Та це просто, там ідеалізована версія людей, які є для нас звичайними, але чи закінчиться це все добре, загадка, бо фінал наче каже нам, ця історія ще не закінчена, наче той кінець який описує нам автор не справжній!? Що ж чекає на Кораліну далі, та невже все буде так страшно, читайте, рекомендую.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!