unintended_mmm

22 сентября 2021 г. 09:11

Іноді душа книголюба потребує чогось легкого, настроєвого. А що може бути кращим для гарного настрою, ніж комікс, та ще й про життя-буття книголюбів?
Деббі Танг - британська ілюстраторка, яка в своїх малюнках зображує щоденне життя та свою любов до книжок. В книзі Book Love зібрано невеличкі коміксівські замальовки з життя справжнього книголюба: тут і шурхіт сторінок, і нюхання нових книжок, і найкращі місця для читання, і способи організації книжок на поличках, і відвідини книгарень/бібліотек...і багато чого іншого - все, що є складником життя людини, закоханої у книжки.

З цією книжкою я сміялася й раділа, адже майже кожен розворот був наче про мене. А це, в свою чергу, дарувало відчуття єдності книголюбів - де б хто не жив, якою мовою не говорив, скільки б не заробляв - щоденні книголюбські ритуали у нас схожі.

Словом, якщо ви справжній книголюб - то обов'язково знайдете себе або ситуації зі свого життя в цій невеличкій, але дуже настроєвій книжці! А в каруселі я додаю декілька розворотів, які сподобались найбільше (хоча в цій книжці виділити щось конкретне дуже важко).

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!