unintended_mmm

30 декабря 2018 г. 12:46

Усі ми знаємо, що шафа - це якесь феєрично сакральне місце для дитячої уяви. Як багато з нас у дитинстві любили ховати у шафі якісь свої заповітні речі або ховалися самі.
Саме тому тема чарівної шафи є безпрограшною для дитячого письменника. Згадати лише "Хроніки Нарнії "! Або от звернути увагу на "Шафу під сливою" Аліни Штефан :)

Ця динамічна як за сюжетом, так і за оформленням книжка не може залишити байдужим ні дитину, ні дорослого.

У центрі книги дві дівчинки - Аля та Мірка, що випадково залізли в чарівну шафу, яка вміє переносити куди завгодно і перетворювати на кого завгодно, варто лише собі це уявити. І все б нічого, якби дівчата не були такими фантазерками і любительками почитати, тож шлях додому лежав через безліч пригод та перетворень.

Усі пригоди подано достатньо обірваними шматочками, що вносить ефект швидкості та несподіваності перетворень. Крім того, книга щедро прикрашена яскравими ілюстраціями та цікавезним оформленням тексту - з усілякими кольоровими виділеннями та використанням різних шрифтів. А ще тут багато експресивних слів, і це все вкупі робить книгу мега динамічною!

Також тут в ігровій формі подано багато цікавих фактів про природу. Наприклад, як і чим слухають коники, для чого павукам волосинки на ногах і чим відрізняються собачі породи.
А ще дізнаємось, що таке історична реконструкція, фехтування, байкджоринг, дельтаплани, дирижаблі та хто ж такі бобслеїсти.

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!