Ірен Роздобудько - Тут і тепер
4,2

Чотири подруги — головні героїні нового роману Ірен Роздобудько — вирішують жити тут і тепер, не очікуючи на те, що їм будуть подаровані інші часи.
Колись давно на запитання: «Чого б ви хотіли для себе після того, як ваше доросле життя стане штучним, втратить свіжість і справжність?», кожна з них відповіла по-своєму: смерті, слави, свободи... Тоді вони ще не знали, що коли життя впритул наблизить їх до цих понять, вони зрозуміють: немає нічого важливішого, ніж рятувати від смерті інших, слава не замінить справжньої любові, а абсолютна свобода часом межує з егоїзмом.
Серия: Читацький клуб
Издательство: Нора-Друк

22 декабря 2019 г. 20:27

1 Скучно

Возможно предыдущие книги Роздобудько были такими же гиперболизированными, но эта уже предел. Все чувства, события, поступки, всё на максималках. Если в Гудзике это было органично, то теперь это уже неинтересно. Я прочитала почти все книги Роздобудько, но эта была последней. Полное разочарование.

ISBN: 978-966-8659-83-6

Год издания: 2016

Язык: Украинский

348 с.
Тверда обкладинка

22 декабря 2019 г. 20:27

1 Скучно

bezkonechno

посягаю на книжные просторы :)

13 марта 2017 г. 20:28

4.5 О настоящей дружбе

Ця книга стала для мене дуже приємним і зовсім неочікуваним подарунком, при чому як в прямому, так і в переносному сенсах. Більше того, вона стала своєрідним експериментом, тому що я досить необізнана в творах українських некласичних авторів, навіть якщо вони “на слуху”. Як приємно, коли залишаєшся буквально в захваті, хочеться кричати: щойно була прочитана одна з найякісніших книжок сучукрліт!, а ти ж не очікував нічого, окрім легенького сюжету атмосферної книжки! Ось де воно — читацьке щастя!

Від першого дня, ставши перед дзеркалом, розмальовані, мов ляльки, вони і почали змагатися: у кого пригод і вражень набереться більше, у кого вони будуть небезпечнішими чи найнеймовірнішими. Чи не кожен день минав під гаслом “щоб було про що розповісти”

Перше, про що хочеться сказати: ця книга…