Two Toreadors from Vasukovka Village / Тореадоры из Васюковки. Повести (на английском языке)

Vsevolod Nestaiko

11 сентября 2023 г. 22:13

Трилогія про двох хлопців з села Васюківки це дуже добра книжка, можна було б на цьому зупинитись. Історії кумедні, цікаві, атмосферні, світлі та написані чудовою українською мовою. Ще в них відчувається дух епохи, той самої по якій зараз сумують люди кому подобалось морозиво по 3 копійки, газ вода у скляних стаканах, пиво що довго не зберігалось і ввічливі люди на дорогах.

Перша частина «Пригоди Робінзона Кукурузо» розповідають як двоє друзів – Ява та Павлуша намагаються спіймати шпигунів-злодіїв, насправді звичайних місцевих хуліганів п'янюг. Романтика притаманна всім підліткам просто просічена всюди. Ява і Павлуша за любий кипіш, вони можуть видавати з себе тореадорів, або потайки поїхати до Києва. Незважаючи на те що вони бешкетники, це чудові хлопці з правильними поглядами на мир,…

3 мая 2023 г. 11:03

В книге три повести. Две первые ведутся от лица Павлуши, а третья — от лица Явы. И вот первые две мне понравились намного больше, благодаря стилю повествования. Чтобы была разница между рассказами двух разных мальчиков, автор сменил стиль, и стиль Явы мне как-то не очень зашел.

Хотя, возможно, дело еще в том, что мальчишки очаровательны в тандеме, а третья повесть начинается с того, что они рассорились в пух и прах. И я все ждала-ждала, когда же они помирятся, и все не могла дождаться. И даже интрига, самая интрижная из всех трех частей не спасла для меня последнюю повесть.

В целом, книга мне, конечно, понравилась. Я прочитала ее с большим удовольствием. Но!

Во-первых, я очень пожалела, что не прочитала ее в детстве. Вот когда бы я в нее влюбилась без оглядки и мечтала повторить все…

1 марта 2023 г. 18:11

0 Повернення в дитинство

Прекрасна книга про дитинство. Українське дитинство. Посмішка не сходила з мого обличчя
дуже цікава, проста та весела книга.

Перший раз читала її в дитинстві. Перечитувала в 20. Дуже цікаво та приємно. Рекомендую

26 декабря 2021 г. 22:33

5 Пригоди Яви Станіславського та Павлуші Немировича-Данченка

Цей роман, немов машина часу, повертає тебе у дитинство. Чиста, гарна українська мова в комбінації із почуттям гумору автора нікого не залишить байдужим. Ну дуже кумедний сюжет із яскравими та незабутніми головними героями, один Робінзон Кукурудзо чого коштує. Я впевнена, що від цієї книги можна отримати задоволення в будь-якому віці. Дуже добра та світла книга.

26 ноября 2021 г. 00:08

Мені  не сподобалося

Ні, історії цікаві, веселі та запам'ятовуються. Однак, не моє.

"Тореадори з Васюківки" - це вже класика українського дитліту. І в школі я її не читала. Не було в програмі, та і я ніколи не мала великого задоволення від українських дитячих книг. Єдиним винятком були твори для дітей Дімарова.  Досі люблю його космічні історії.

Історія пригод Павлуші та Яви розгортається на понад 500 сторінок.  Більше 50 пригод в неперевершеному виконанні Павлуші і Яви. Контрибуція вже в першому епізоді "візьме вас на рога" і вам або дуже сподобається, або 50/50 (як мені), або це взагалі не ваше. І всі відповіді будуть ок.

Мені здається, що іноді дітям не варто читати улюблені книги батьків. Або ж варто розуміти, що ваші улюблені дитячі кгиги можуть ніколи не сподобатися вашим дітям. І це…

Vikulaska

13 октября 2021 г. 00:43

5 Найкумедніша дитяча книжка!

Просто чудово, що діти в шостому класі читають за програмою цю неймовірну книгу! Одразу скажу, що захопилася „Тореадорами” вся родина – настільки цікавою та смішною виявилася ця книга! Читали, сміялися, у захваті переглядалися, а потім із задоволенням обговорювали найцікавіші моменти й зі сміхом згадували найкумедніші пригоди двох друзяк – Яви та Павлуші. Яких тільки пригод не зазнали ці капосні хлопці! Чого тільки не понапридумували вони! Книга читається дуже легко й захопливо. Читаєш-читаєш, а потім дивуєшся, коли це встиг так багато прочитати... Надзвичайно багата фантазія автора не може не захоплювати, а щира симпатія до своїх героїв дуже швидко передається й читачеві. А який в „Тореадорах” гумор! Це щось! Давненько ми так разом не сміялися! Регіт був ще той! А ще в цій книзі є…

21 августа 2021 г. 11:37

4.5 Собі б мати на старості гумор діда Саливана, спокій діда Варави і вік баби Триндишки)))

Якщо читати біографію Нестайка, то складається враження, що в нього зовсім не було дитинства. Тяжкі часи становлення радянщини забрали і батька і дитинство.
Тим не менш Всеволод подарував атмосферу дитинства мільйонам українців і його книги продовжуть свою справу.
Книга чудова! Такі інтриги, що я в свої 25 не могла відірватись.
Дітям же ще цікавіше буде. Хоч розміри можуть налякати, та це ж аж 3 окремі пригоди під однією палітуркою.

Дорослим також буде цікаво. Дуже атмосферно. Описи українського села, тодішнього побуту, господарства. Особливо цікаво було читати опис старого Києва, Лаври з замурованими дверима, мазанок в центрі.

Досконалий твір. Крім використання слова "болільники" більш і докопатись нема до чого ... Бо на заміну нього виступають маса милозвучних діалектних корінних…

NatanIrving

Эксперт хоть куда.

31 августа 2020 г. 20:30

С этой книгой я впервые ознакомилась ещё в школе, штудируя литературу на лето и, честно говоря, время, проведенное за ней, я могу назвать одним из самых лучших в моём детстве. Ну очень мне понравилось. Хохотала от души, да и ностальгировала в то же время, книга-то ведь о селе. А деревня в моей жизни занимала самые тёплые уголки в памяти. Я была очень рада спустя много лет приобрести это издание и заново окунуться в сию историю на родном моём языке. Увы, но сейчас она не вызвала такого же восторга, как и ранее и порой мой читательский пыл притухал. Ибо в детстве на многие вещи просто не обращаешь внимания, а во взрослом возрасте - больно много думаешь. Так и здесь, главные герои вызвали у меня небольшое отторжение, а именно Ява Рень, который раскрылся мне во всей своей красе в последней…

1 мая 2020 г. 13:30

Книга о мальчишках которые от скуки и незнания чем себя занять творят такое, что взрослые только за голову хватаются. Они то роют метро, то играют в тореадоров, то становятся робинзонами, а то и ловят браконьеров. При этом почти постоянные неудачи которыми заканчиваются их идей их ничему не учат. Возникает такое ощущение , что им не 11 , а 6-7 лет, потому что некоторые из их проказ способны совершить только маленькие дети. В целом книга читается легко, очень много смешных моментов. Так что когда перестаешь обращать внимание на возраст героев, читать становится очень интересно.