21 августа 2021 г. 11:37

4.5 Собі б мати на старості гумор діда Саливана, спокій діда Варави і вік баби Триндишки)))

Якщо читати біографію Нестайка, то складається враження, що в нього зовсім не було дитинства. Тяжкі часи становлення радянщини забрали і батька і дитинство.
Тим не менш Всеволод подарував атмосферу дитинства мільйонам українців і його книги продовжуть свою справу.
Книга чудова! Такі інтриги, що я в свої 25 не могла відірватись.
Дітям же ще цікавіше буде. Хоч розміри можуть налякати, та це ж аж 3 окремі пригоди під однією палітуркою.

Дорослим також буде цікаво. Дуже атмосферно. Описи українського села, тодішнього побуту, господарства. Особливо цікаво було читати опис старого Києва, Лаври з замурованими дверима, мазанок в центрі.

Досконалий твір. Крім використання слова "болільники" більш і докопатись нема до чого ... Бо на заміну нього виступають маса милозвучних діалектних корінних українських слів.

Ех, а я шукала щастя серед зарубіжної дитячої літератури, а воно було серед рідної!
Прочитавши сотню електронних сторінок - придбала паперовий варіант  від А-ба-ба-га-ла-ма-га, відредаговане Іваном Малковичем та Всеволодом Нестайко.

Всім раджу прочитати та й сама буду перечитувати