Vikulaska

13 октября 2021 г. 00:43

5 Найкумедніша дитяча книжка!

Просто чудово, що діти в шостому класі читають за програмою цю неймовірну книгу! Одразу скажу, що захопилася „Тореадорами” вся родина – настільки цікавою та смішною виявилася ця книга! Читали, сміялися, у захваті переглядалися, а потім із задоволенням обговорювали найцікавіші моменти й зі сміхом згадували найкумедніші пригоди двох друзяк – Яви та Павлуші. Яких тільки пригод не зазнали ці капосні хлопці! Чого тільки не понапридумували вони!
Книга читається дуже легко й захопливо. Читаєш-читаєш, а потім дивуєшся, коли це встиг так багато прочитати... Надзвичайно багата фантазія автора не може не захоплювати, а щира симпатія до своїх героїв дуже швидко передається й читачеві. А який в „Тореадорах” гумор! Це щось! Давненько ми так разом не сміялися! Регіт був ще той!
А ще в цій книзі є багато чого справді важливого в житті кожної людини: доброта, взаємопідтримка, міцна дружба, віра в себе, наполегливість, сміливість, чесність та порядність... Так, ті бешкетні хлопчаки далеко не ідеальні, але вони справжні, й цим подобаються найбільше!
Всеволод Нестайко цим твором зробив неоціненний подарунок читачам – і дітям, і дорослим! Адже й дорослі стають дітьми, коли читають „Тореадорів з Васюківки”...