4,1

«Тронка» — роман у дванадцяти новелах, які є завершеними історіями, що об'єднані авторським задумом та або ж спільним героєм, або проблемою, або темою. Кожна з новел досліджує певний характер, показує його сутність через відношення до нагальних питаннь середини ХХ століття: створення та руйнацію, екологію, гармонію природи та людини, відношення людини до праці, як міри духовності, взаємовідносини батьків та дітей, війни та миру.

Роман став першим великим твором О. Гончара, що був присвячений тогочасному мирному життю.

dolli_k

субъективно обо всём

1 августа 2017 г. 08:45

Ой, неможливо передати словами те відчуття, коли книга тобі настільки сподобалася, що ти готовий радити її всім навколо! Я взагалі нічого не очікувала від цієї історії. Але вона мене ТАК захопила, що я просто не могла від неї відірватися ані на хвилину.

Напевно, це через те, що хвилювання та проблеми героїв цього роману в новелах були мені дуже близькими. Книга розповідає про радянських школярів-випускників. Вони хвилюються через іспити, які стрімко наближаються, через майбутнє, яке тільки видніється на горизонті, закохуються палко і дружать вірно. Вони чесні, хоч іноді навіть занадто, але відкриті для світу і для нових вражень. Вони готові бути вдячними за те, що приготувало їм життя.

У цій книзі не булло й краплини радянської пропаганди або чогось подібного. І для мене це величезний…

Тронка / Тронка (1971) СССР

субъективно обо всём

1 августа 2017 г. 08:45

1 августа 2017 г. 20:14

5 Like

Читал только новеллу "Железный остров", так как она выносится на ЗНО)))) Понравился невероятно слог автора + сюжет, хоть и прочитал одну новеллу В будущем планирую прочитать полностью) Советую всем !

Подборки