4,1

Автобіографічний роман Юрія Винничука «Груші в тісті» видавався неодноразово і завжди мав великий успіх. У ньому автор розповідає про Львів кінця 1970-х – початку 1980-х років, тобто про свою молодість: коли він фарцував (цікаво, чи всі молоді зараз знають, що це), вчився в інституті, служив у лавах армії і… любив. Любив усе – дівчат, друзів, поезію, пригоди… тобто саме життя. Тому у «Грушах…» – безліч історій, наповнених шаленим гумором (не завжди цнотливим), деколи майже вар’ятством, львівським колоритом і навіть пікантними подробицями життя львівської богеми 70-80-х років минулого століття.

14 июля 2017 г. 01:22

5 Улюблений Винничук

Як же добре, що можна зануритися у вир подій молодості автора и доторкнутися до буденних подій його життя. Сучасний Остап Вишня української літератури - Юрій Винничук. Мені, як читачці далекій від Галичини и тим паче діалектів Західної України, довелося "гуглити" з десяток слів, щоб упевнитися чи я правильно розумію текст. Такі слова як "мешти", "вар'ят", "прутень" або "майтки" викликали сумніви. Здається, я довго підсвідомо шукала цю книгу, втомившись від серьйозних романів і віршів, якими годують інші автори-співвітчизники. Окремо треба відмітити легкість всієї книги. З кожної ситуації Юрко виходить найкращим для нього чином і ніщо не позбавляє його ентузіазму та жаги життя. Він або горить чимость, або тоне у своєму ж розумі.

Форма: роман

Язык: Украинский

Номинант: 2010 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Книга года)

14 июля 2017 г. 01:22

5 Улюблений Винничук

zadnipriana

18 апреля 2016 г. 13:11

Цю книгу можна з впевненістю назвати "книгою хорошо настрою!". Тут є все: і гумор, і життєві історії, і кохання і звичайно трішки "винничукової еротики". Коли хочеться відпочити, підняти собі настрій, почитати щось цікаве, захопливе, я буду брати цю книгу, обирати одну випадкову історію і насолоджуватися надзвичайною Винничуковою мовою, фантазією та хтозна... Він каже, що пише все про себе. Цікаве ж у нього життя, виявляється!:)