30 сентября 2016 г. 20:30

1 Книга нормальна

Цю книгу я прочитала тому що нам задали її прочитати зі шкільної програми. Я вже знала що такий жанр мені не довподоби том у що я вже читала такого жанру книги. Це були За Сестрою Андрія Чайковського, Климко Грігора Тютюника і мені не сподобалися. Саме більше мені в тій книзі сподобалася кінцівка, але вона була дуже простою і я вже майже напочатку книги знала як воно закінчиться. Але останні слова які сказав Іван Франко про Київську Русь це були віщі слова)))тому що що було сказано іваном Франком все це сталося і стається дальше. Найбільше мені сподобалися такі герої як Максим і Мирослава. Хоча мав сподобатися Захар Беркут але він мені не запав в душу. Хоча іменно Захар Беркут був головним героєм) Але більше ніж 2 зірки зараз на данний момент поставити не можу тому що я як казала напочатку рецензії це не мій жанр. Все я висказалася більше сказати не можу тому що нема що. Ну якщо вам подобається такий жанр то я вам раджу, але якщо ви незнаєте чи вам подоається вам такий жанр то краще спочатку прочитайте Климко.Тому що Климко на мою думку краще Захара Беркута.