10 мая 2014 г. 14:06

Давно хотіла прочитати цю книгу. Побачила її у книжкову магазині та з'явилася спокуса купити. Але я й так витрачаю багато грошей на так звані "одноразові" книжки, тому вирішила спочатку прочитати в електроному варіанті. Книга мене вразила своєю... пошлістю. Я та людина, котра звикла читати класчину літературу і тут такееееее... Старше покоління мене б не зрозуміло, ну, наприклад, моя мати закинула цю книгу куди б подалі. Але я стримано продовжила читати. І оговталась десь близько за північ.
Банальний сюжет, який був наявний довгий час в українській літературі (деморалізація села, життя людей у цьому деморалізованому селі). Знаєте, іноді аж нудить від цієї одноманітності. Але я читала. Сюжет закручений, нагромадження різноманітних подій, несподівани повороти у долі героїв - все це затьмарює банальну тему. Попри пошлість, іноді й відразу, яка виникала у моїй душі, а іноді й банальнищу, твір захопив. А ,отже, це найголовніше. Книга повина зачарувати та захопити. Мені сподобалось, але я б ще раз не прочитала цю книгу.
4 з 5

P. S. Зрозуміла при рочитанні цієї книги, що за смерть тварин у творі я більше хвилювалася, ніж за смерь людей. Цих смертей у романі вистачає.

Мені теж найбільше в цій книзі було шкода мопса:(