Natali39419

29 января 2014 г. 16:18

Раджу прочитати всім, навіть не очікувала, що мені так сподобається. Корисно буде тим, хто не вирішується ніяк прийняти тверде і вирішальне рішення у своєму житті: піти від чоловіка п'яниці або тирана, або просто нелюбимого, чи зробити аборт, плюнути на стереотипи та інше. У нас з вами не буде другого шансу, як у героїв книги, прожити життя з якогось моменту по-іншому.
Книга, яка не залишить байдужим нікого. Вражає створеною атмосферою і яскравістю образів. Таке відчуття, ніби дивишся кольорове захопливе кіно. Моторошно, цікаво, іноді лячно, але хочеться зануритись у цей світ з головою і розгадати всі загадки та таємниці. Створена у книзі реальність така правдива і яскрава, що мимоволі дуже глибоко і сильно переживаєш усі події та емоції героїв. Радієш, сумуєш разом з ними, закохуєшся, розчаровуєшся, віриш у краще, починаєш по-іншому дивитись на життя… Зрештою розумієш, що доля іноді щедро дарує людям другий шанс та надію на щастя. Важливо лише не проґавити його, впізнати у божевільному ритмі днів і зуміти втримати у своєму житті.
Ніяк не могла вирішити для себе: який же ж кінець має бути, який буде найкращим і як книгу закінчить автор, тому читала до переможного кінця (до пізньої ночі), не дивлячись на те, що наступного дня рано вставати на робу. Під впливом книги, її реалістичносі і читання допізна цілу ніч снився сон, правда головною героїнею була я, посеред лісу ще й вночі. І хтось хто пропонував розібратись, а що ж я хочу насправді в цьому житті і де ж я помилилась. Загалом як жити далі. А на яву крізь сон я пів ночі вголос кликала якогось Сашу, я то здогадуюсь якого, але це секрет...))Отже наступного дня невиспані на роботу пішли двоє: я і мій брат, що намагався дізнатись кого я все таки кличу і навіщо)) Але воно того варте.
Р.S. дуже позитивно вразив дизайн книги. Це обличчя і очі на кожній сторінці - це щось!!!

Ті, кому подобається українська література!
Раджу вам виписати літературно-художній журнал «Дніпро».
Зорієнтований на сучасних читачів та має в собі багато цікавих рубрик, таких
як: проза, сучасна поезія, драма та ін.
Також в журналі публікується багато сучасних українських авторів.
Розвивайтесь літературно, друзі!!! www.dnipro-ukr.com.ua