irasik_books

7 октября 2022 г. 16:37

3 Чи важко бути «останньою» дівчиною?

Ти єдина, хто вижив, у ніч, коли загинули всі. В ніч, коли всіх твої друзів перетворив якийсь збоченець на закривавлене місиво. І ти не пам’ятаєш ні хто це зробив, ні чому, і тим паче, чого ти лишилась жива.

Можливо ти збожеволіла? Чи навпаки збожеволіли усі навколо тебе?

Це й доведеться з’ясувати Квінсі Карпентер через 10 років після тієї жахливої ночі. Саме тоді, коли ти вже почала відчувати себе нормальною. Тоді, коли все у минулому, а ти маєш хлопця, якого кохаєш та справу, яка тебе надихає.

Але минуле не відпускає. Бо помирає ще одна “остання дівчина”, яка вижила в іншій трагедії. А третя, така сама, як вони, з’являється на ґанку Квінсі нізвідки і не зрозуміло для чого.

_______________

Мене підкупила ідея цієї книжки, бо ще з анотації почало пахнути кровью та маніяками. Але мої передчуття чогось грандіозного розбилися о нудну реальність.

Ні, книга непогана, навпаки претендує на звання якісного трилера. Особливо підкорює фінал. Бо я очікувала чого завгодно, але точно не цього. Але такому вибагливому читачеві, як я не вистачило психоаналізу самого злодію.

Автор добросовісно розпотрошив мізки головної героїні, і її я тепер знаю, як облуплену. А от злодія не розкрив. Як його амплуа добропорядного громадянина, так і його бісову натуру, що бажає крові.

І саме це зіпсувало моє враження від прочитаного. Бо лишився гіркий присмак недомовленості, який не відповів на основне питання: чому, до бісової матері, він це зробив? Чому вбив їх усіх тієї триклятої ночі, і чому дозволив вижити головній героїні.

Так, можете вважати мене балуваною, але це найголовніше для мене в книжках.

Інстаграм