13 ноября 2021 г. 11:44

Цикл "Темна вежа". Стівен Кінг.

Нарешті я дочитав цей цикл. У Середньому світі - вигаданий Кінгом світ,  де відбуваються події протягом всієї серії, я провів два місяці. Спочатку я читав таким чином: цикл - зовсім інша книга - цикл, потім вирішив дочитати всю серію. Знаєте, я, як  фанат короля, іноді втомлююся від книг, після них потрібно робити певну перерву.

Відгук вирішив зробити одразу на весь цикл.

Кінг створив зовсім інший та новий всесвіт, в якому велика кількість персонажів: відьма, робот, вампіри, демони, тощо. Але будьте уважні хто не читав його книги, такі як: Протистояння, Салемове Лігво, Регулятори, вас можуть очікувати несподіванки. Під час циклу трапляються події де є відсилання або флешбеки з вище вказаних книг. Так сказати, не спойлеріть собі самі.

Основні герої це Роланд - Стрілець, Едді, Сюзани. В перших трьох книгах, Кінг показує їхнє життя до зустрічі зі стрільцем і чому взагалі вони спільно мандрують до Темної вежи. Протягом всього циклу вони потрапляють в різноманітні пригоди, де намагаються врятувати один одного.

Фінал книги зовсім не такий, як ми думаємо, Кінг вирішив зовсім по іншому. У автора взагалі хеппі енд це щось надприродне.

Кінг створив свій власний всесвіт з багатьох своїх книг, де іноді герої перетинаються, як наприклад, в цьому циклі. Думаю, що скоро Кінг напише книгу, в якій будуть зібрані герої з інших книг.

Цикл - 12/10.