20 января 2021 г. 10:29

5 Простими словами про себе, про тебе, про кожного

Цю книгу я купувала двічі (бо перший екземпляр зжер мій пес) і взагалі не жалкую про витрачені гроші.
Коли відкрила її вперше - відразу почала жалкувати що вона має закінчитись скоро. Через це я читала її поволі, даючі собі час порефлексувати після кожного розділу, намагаючись затримати післясмак від прочитаного.
Особливість цієї книги в тому, що я начебто посиділа з двома близькими друзями розказуючи байки про життя - про нерозділене кохання, про вражену гідність, про жахливих сусідів. І в цій розмові вони допомогли мені пережити ті чи інші ситуациї по-іншому, отримуючи вже новий досвід. Не знаю нічого ціннішого за пізнання себе і шлях до гармонії з собою.
Мене дуже врятував останній розділ - де автори підготували читача до прощання з ними, нагадали що все має властивість закінчуватись і, напевно, саме тому ці миті були такі круті. І я знаю точно, що повертатимусь до певних роздлілів.
Тому я би радила цю книжку кожному! хто хоче стати ближче на крок до своїх емоції, а також почати краще розуміти емоції інших.