20 августа 2018 г. 20:12

5 Кайф. Книга затягнула в себе повністю.

Кайф. Книга затягнула в себе повністю.

Вже давно всі книги Люко Дашвар перечитала, встигла і забути за що я так її люблю. І от така довгоочікувана новинка, з інтригуючою назвою: «Ініціація». Почала читати і вже після кількох розділів не могла відірватись.

Повністю реальна історія. Як же мені симпатизує цей стиль без ідеалізації, а прямо, як є. Люди зі своїми вадами. І останнє речення, як підкреслення всьому цьому. Прозвучало в моїй голові як: «Спекталь окончен. Занавес». Вже й додати нічого.

А ще, я дуже люблю, що події більшості книг авторки відбуваються в Києві. Коли легко уявити і згадати, де саме знаходяться герої, куди йдуть, що перед собою бачать; так легше намалювати собі картину подій, стати не просто спостерігачем, а бути зануреним у весь вир захопливого дійства.

Люко не розчарувала. Ті, кому її книги імпонували раніше точно будуть задоволеними.

То ще так треба вміти писати, як вона. Браво авторці!!!

Ветка комментариев

В мене теж так було. Але затягне, от побачите. Чомусь перша частина вийшла затягнутою, та як тільки почнете уловлювати всі ниточки сюжету, то не помітите, як прочитаєте всю книгу. І ще потім жалкуватимете, що не розтягнули на довше і не насмакувались вдосталь.

Примного читання :)

Дякую :)