20 августа 2018 г. 20:12

5 Кайф. Книга затягнула в себе повністю.

Кайф. Книга затягнула в себе повністю.

Вже давно всі книги Люко Дашвар перечитала, встигла і забути за що я так її люблю. І от така довгоочікувана новинка, з інтригуючою назвою: «Ініціація». Почала читати і вже після кількох розділів не могла відірватись.

Повністю реальна історія. Як же мені симпатизує цей стиль без ідеалізації, а прямо, як є. Люди зі своїми вадами. І останнє речення, як підкреслення всьому цьому. Прозвучало в моїй голові як: «Спекталь окончен. Занавес». Вже й додати нічого.

А ще, я дуже люблю, що події більшості книг авторки відбуваються в Києві. Коли легко уявити і згадати, де саме знаходяться герої, куди йдуть, що перед собою бачать; так легше намалювати собі картину подій, стати не просто спостерігачем, а бути зануреним у весь вир захопливого дійства.

Люко не розчарувала. Ті, кому її книги імпонували раніше точно будуть задоволеними.

То ще так треба вміти писати, як вона. Браво авторці!!!

Ваш відгук, як бальзам на душу. Я вже на 70-й сторінці і шось мені так повільно йде. Ніби читаєш і одразу впізнєш таку улюблену мову автора. Пригадую, як з перших сторінок зачитувалась попередніми романами, а з "Ініціацією" якось не так. Буду читати, можливо це початок не зацікавив, а далі буде все круто.

В мене теж так було. Але затягне, от побачите. Чомусь перша частина вийшла затягнутою, та як тільки почнете уловлювати всі ниточки сюжету, то не помітите, як прочитаєте всю книгу. І ще потім жалкуватимете, що не розтягнули на довше і не насмакувались вдосталь.

Примного читання :)

Дякую :)