EduardGol

13 октября 2013 г. 18:02

І не знаю з чого почати. Дочитавши дану новелу, я немов би став свідком трагедії про яку всім також відомо і казати щось не хочеться, і здається, що слова взагалі будуть зайвими.

Відчувається і жаль, і сум, і сором.

Людині, яка натерпілася від несправедливості, людині скривдженій і приниженій важко втриматися «в рамках» при досягненні щонайменшого успіху у боротьбі за своє право. За адекватною стартовою дією може слідувати протилежна, а за нею ще і ще… Зупинитись так важко, сп’яніння кволої душі не дає розуму взяти гору і поставлена колись мета вже забута, бо кортить вже іншого – помсти! Такий шлях приведе до цілком прогнозованого провалу. А після: і жаль, і сум, і сором.

zadnipriana

16 июня 2013 г. 01:12

страшна повість про реалії минулого життя. про те, як мрія згубила не одну людину. Але найстрашніне тут - кінець. Те, як осліплена людська маса здатна на неабиякі злочини. Дочитувати було моторошно та ніяково