3,5

Книга, сповнена відвертості та чуттєвості!
Зачаровані погляди чоловіків... Прокльони в спину від жінок... Звичайнісінька хвойда? Фатальна звабниця? Хто вона насправді?

На обкладинці книжки —…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

28 апреля 2017 г. 21:37

Дивна ця книга...Наче притягує і манить читати далі, а читаєш - хочеш скоріш припинити цей абсурд. Жінка, якій не щастить у коханні й яка постійно наступає на ті ж самі граблі. Втратила сенс і нитку сюжету після " її " Павла, який повернувся до жінки...Потім взявся Олег...Дитина...Аборт..Ростик і його самогубство...А в кінці її закриває жінка Олега в сауні зі словами "курва"...Автор, що ви хотіли сказати цим романом? Як важко жінці знайти себе? Знайти своє кохання? Проблема вибору? Неспроможність прощати? Я так і не знайшла відповіді.

ISBN: 978-966-14-4699-0

Год издания: 2013