28 апреля 2016 г. 22:21

Дуже файне чтиво! Чудова львівська говірка,відкритість почуттів. Кульмінація настільки непередбачувана і шокуюча, що я ше певний час буду під враженнями, бо ці сторінки я з героїнею справді переживала:) Еротичний роман для жіночої аудиторії) і знаєте, мене приємно порадувала сучасна українська проза!

red-haired

20 апреля 2014 г. 22:57

Українська еротика - з цим явищем я зіштовхнулася вперше і ніскільки не жалію. Дійсно, ліжкові сцени українською - екзотично, але експерементувати варто)) Лукащук взяла за основну книги тему три найболючіші жіночі теми: - бажання вийти заміж - дослідження тої грані, переступивши яку, жінка стає не просто панянкою вільною від пересудів, а курвою - та феномер тотальної тяги жінки до жонатих чоловіків.

То хто ж вони, курви?

Всі ці три трабла настигають головну героїню просто в проклятому колі. Вік і статус підштовхують її до фанатичного бажання мати сім*ю та діточок, внутрішній мазохізм кожного разу дає добро на почуття які зроблять їй та оточуючим не вельми добре, а саме - любов до одружених. Всепоглинаючу, пристрасну та безнадійну.

З самого початку вона знає, що "з цього рая не буде...",…

19 июля 2013 г. 09:10

Ця книга - яскравий приклад сучасної української літератури для жіночої аудиторії. Я не думаю, що вона буде цікава сильній статі. Вона плаче до читача жіночим болем, розчаруванням. Та читається легко. Весь смуток відчувається вже після того, коли перегорнута остання сторінка.

Здавалося б, молода гарна жінка, з гарною освітою, кар’єрою повинна мати все, чого прагне. У неї і є все. Окрім найголовнішого – справжнього коханого, який був згоден прожити з нею все своє життя. Чому на її шляху постійно трапляються не ті?.. Можливо проблема в їй самій?... Можливо проблема в її дитинстві?... Можливо це кара за якісь гріхи?... Цього ніхто не може сказати. Але найсумніше те, що часто нам, як і Марті, не вистачає того, до чого ми найбільше прагнемо.

Та попри всі складності в пошуках своєї другої…

24 июля 2018 г. 17:27

3 50 оттенков серого по-львовски.

Провокационное название, многообещающее описание и... разочарование. Тут тебе и отношения и секс и статус любовницы, который так тяжело переживается и неожиданная концовка... Казалось бы- чего быть недовольным? Но вот именно тот самый секс и подвел. Слишком как то... натянуто, что ли тут о нем, слишком некрасиво и не ярко, тем не менее места он занимает много. Из плюсов- львовский говор, львовские заведения и концовка, в которой таки нашу несчастную героиню все же убивают и весьма необычным способом. Я бы сказала, что книга одноразовая, но уже хотя бы потому, что отечественная- можно прочесть, так, для разнообразия.