В книгу волшли лучшие произведения крупнейшего писателя современного Китая Ба Цзиня, отражающие этапы эволюции его художественного мастерства. Это роман "Холодная ночь", повести "Гибель" и "Туман",…
Серия: Мастера современной прозы
Издательство: Радуга

giggster

9 мая 2017 г. 21:03

Ніяка збірка. Роман і повісті взагалі читати неможливо. Не знаєш, де закінчуються авторські недоліки і починаються перекладацькі. Оповідання трохи кращі, але знову-таки нічого і згадати не можу, крім того, що, на щастя, зникла натужна революційна тематика в стилі горьковскої "Матері (хоча і не до кінця). Есе ще трохи краще, оскільки присвячені, в основному, переживанням десяти жахливих років культурної революції. Та й з них вимальовується скоріше образ літературного чинуши, якого скинули з висот, але нічого, крім персональної трагедії, він не виніс і продовжує вічну для лівих мантру: ідея чудова, а все сталося через перегиби і поганих виконавців. Ок, вірте далі.

ISBN: 5-05-002531-1

Год издания: 1991