4,5

Уявіть собі - Моцарт у сучасному Нью-Йорку! Так-так, той самий, Вольфганг Амадеус. У сучасному місті його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички й манери людей. Навіть вбиральні тут такі пахучі і красиві, наче у цісарському палаці. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорда... Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, але дещо залишається незмінним - музика і Моцарт нероздільні.

irasik_books

9 августа 2022 г. 20:47

5 музика, яка луна через століття

Всім відомий композитор Вольфганг Амадеус Моцарт помер у 1791 році у Відні. Але на цьому його пригоди не закінчились, бо він якимось неймовірним чином опинився у сучасному Нью-Йорку.

Ось такий стрибок у часі відбувся з вельмишановним паном!

Але чи зможе він призвичаїтися до змін, що відбулися у суспільстві? Чи опанує нові правила життя?

А взагалі хтось може повірити, що він ТОЙ САМИЙ Моцарт?!

_______________

Автор провів величезну роботу. Бо мені відкрилися дійсно академічні моменти з творчості та життя Моцарта. Але це все подано неймовірно легко, непримусово, і з величезною порцією гумору, що я з точністю можу сказати, що легше і смішніше книжки за цю я ще ніколи не читала.

Хоча я нічогісінько не тямлю у класичній музиці, автор так вишукано це все показує, що мені самій закортіло…

Форма: роман

Оригинальное название: Моцарт 2.0

Дата написания: 2020

Первая публикация: 2020

Язык: Украинский

irasik_books

9 августа 2022 г. 20:47

5 музика, яка луна через століття

Ось такий стрибок у часі відбувся з вельмишановним паном!

А взагалі хтось може повірити, що він ТОЙ САМИЙ Моцарт?!

_______________

20 сентября 2021 г. 21:22

Книга начинается с того, что Моцарт умирает 5 декабря 1791 года в Вене… и приходит в себя 6 декабря 2018 года в Нью-Йорке. Его забирают в полицию, где он знакомится со Стейси (Стасей), нелегальной иммигранткой из Украины, которую один из полицейских приглашает в участок в качестве переводчика, потому что она знает немецкий язык. Стейси явно считает, что у Моцарта не все в порядке с головой, но по доброте душевной решает ему помочь.

Постепенно Стейси (не без помощи своего друга, музыканта Павла Гонтаря, которого Бату списал с реального украинско-американского пианиста Павла Гинтова) убеждается, что Моцарт — действительно тот, за кого себя выдает, и помогает ему начать приспосабливаться к жизни не только в новой стране, а и в новой эпохе (к счастью, выясняется, что Моцарт — не единственный…