3,7

«Boa constrictor» Івана Франка – перша в українській літературі натуралістична повість, в якій автор піднімає питання психофізіології, згубного прагнення до золота і влади.

BonesChapatti

3 октября 2019 г. 18:22

3 Безпросвітна історія

Читала без особливого зацікавлення. Твір важкий, як і тема, на яку він написаний. Гріх, а саме жадоба до грошей, спотворює душевні поривання Германа - йому потрібна тільки матеріальна нажива. Повість умовно можна поділити на дві частини: 1. нечесне збагачення; 2. розплата за гріх. Варто зауважити, що Герман так і не покаявся у Франка: все залишилося на своїх місцях. Він і далі залишався жорстоким спекулянтом, а його вірник-вбивця став при ньому повіреним.

Форма: повесть

Оригинальное название: Boa constrictor