Nina_M

26 марта 2017 г. 21:01

Неймовірно щемка й відверта книга. Три життєві жіночі історії, що пов’язані примхою Долі. Три історії жіночої самотності. Кохання не надто прихильне до них, загалом не козирна карта випадає їм. Із покоління в покоління (та й чи покоління це?). І хто насправді справжня мама?
Десятки років - ось часовий діапазон роману. Автор повсякас змушує читача мандрувати в часі, "перемикається" з однієї героїні на іншу, проте це відбувається на диво органічно, напруження наростає, і книга просто "не відпускає" до самого фіналу.
Роман змусив мене плакати й гірко розчаровуватися разом із цими жінками - дивовижними й разом із тим звичайними, такими, як і всі. Вкотре переконуюся, що Володимир Савович - тонкий знавець жіночої душі і чудовий письменник.

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Невероятно трогательная и откровенная книга. Три жизненные истории, связанные по прихоти Судьбы. Три истории женского одиночества. Любовь не слишком благосклонна к ним, в целом не козырная карта выпадает им. Из поколения в поколение (да и поколение ли это?). И кто на самом деле настоящая мама?
Десятки лет - вот временной диапазон романа. Автор постоянно заставляет читателя путешествовать во времени, "переключается" с одной героини на другую, однако это происходит на удивление органично, напряжение нарастает, и книга просто "не отпускает" до самого финала.
Роман заставил меня плакать и горько разочаровываться вместе с этими женщинами - удивительными и вместе с тем обычными, такими, как все. В который раз убеждаюсь, что Владимир Савович - тонкий знаток женской души и замечательный писатель

Книга прочитана в рамках игры "ТТТ. 2017. Тур 1". Тема: Сучасна українська література. Найкраще.
Щира вдячність за пораду Вам, SaganFra !

Приємно, що книга сподобалась. Володимир Лис, дійсно, один з найкращих.

Ви справді завжди радите щось особливе. І цього разу я відчула задоволення від книги.

Дякую!
Чудових вам книг!

Це - найкраща для мене (улюблена) книга цього письменника!!!
Вона по - своєму особлива!!!

Соло також читала,але в Країні-більше відчувався присмак того болю героїв для мене... І якось сум огортав з кожною сторінкою все дужче і дужче...

Недарма ж і назва така влучна.