6 ноября 2015 г. 15:40

5 Книгу хочеться рекомендувати всім

І чому коли книга дуже сильно сподобалась, одразу зникають всі хороші слова, щоб охарактерезувати її? І куди вони в мене поділись?
В той час,коли я прочитала Люко Дашвар Мати все мені хотілося одразу перечитати всі її книги.Так вийшло із Володимиром Лисом. Мені хочеться просто прочитати всі книги,які він написав.Дуже подобається його авторська майстерність. Він і справді майстер свого слова.
Про книгу лише скажу те, що вона надзвичайна та життєва. Хочеться про неї всім розповідати і рекомендувати. Це напевно і є ті емоції, коли книга справді сильно зачепила і не відпускає.

У Люко Дашвар я таки прочитала все. Для мене "Мати все" найкраща з усіх книг.
А В. Лиса теж захотілося прочитати всього після книги "Соло для Соломії".

І я в неї прочитала все. Як почалося з *Мати все* так і пішло. Мені теж ця книга її найбільше до душі. Скоро вже має вийти її нова книга *ПоКров*, тому вже чекаю.
*Соло для Соломії* я читала раніше. Мені теж сподобалась,але щоб так вникати в творчість автора такого не виникало. А от після *Країни гіркої ніжності* мене як то кажуть* понесло*)

Як раз у Лиса "прочитати все" треба бути обережно. Тому що, книги: "Століття Якова", "Соло для Соломиї" та "Країна гіркої ніжності" стоять окремо від іншої його творчості. Найкраща Яків (на мій погляд найкраща взагалі у 2000-х українська книга), потім Соломия і в кінці Країна. Ще б виділив "Маска" (але це пригодницький роман, не життєва проза). Всі інші навряд чи зможуть викликати такого захоплення.

Дякую за таку підказочку)
Якраз в найблищий час хочу прочитати *Століття Якова*. Вже дуже всі хвалять його:)Сподіваюся і мені сподобається)