18 октября 2015 г. 13:54

Ця книга дійсно варта уваги. Не скажу що вона прямо таки запала мені в душу але якщо хтось спитає чи варто її читати, без долі сумніву відповім ствердне "Так!".
Історія досить таки неординарна з елементами містицизму, що не могло мене не підкупити. Головні герої на перший погляд прості і нічим непримітні люди зі своїми маленькими секретами, але все не так просто як здавалося - секрети виявилися не такими вже й простими, а в дечому навіть доленосними. Великий плюс особисто для мене в тому, що розповідь ведеться про неформалів. Юрко Банзай - новоспечений вчитель, а ще й неформал - це ж така маленька диковинка. Якось саме його образ в голові був дуже мінливим, не змогла повністю намалювати собі його. От Дарця (учениця Банзая) зразу зявилася в моїй голові, все вимальовувалося просто. Милою і трохи пікантною є історія кохання між цими молодими людьми. Дуже невинно все відбувалося, хоч сам Банзай на перших порах картав себе за свої почуття до цієї дівчинки. Взагалі, основна лінія книги дуже зачаровувала ,бо я до кінця не могла собі уявити що ж це за чудернацькі сни і видіння постійно порушують спокій Юрка і до чого ж це все приведе. На щастя для самого Банзая, він не був самотній в дивних обставинах , саме Дарця як ніхто інший могла його зрозуміти.
Я очікувала простого хепі енду, але це не та історія де все може закінчитися так просто, все ж таки на кону стояло існування всієї планети ( не тільки нашої ). Закінчення роману не розчарувало, бо як мінімум не було дуже очікуваним, але скажу що наш Всесвіт ці молоді люди врятували. :)