3,8

Любко Дереш (народився 1984 р.) — одна з найпомітніших і най­оригінальніших постатей нової української літератури. Твори Дереша — більш ніж суперечливі. Когось вони приводять у захват, інших…
Серия: Графіті
Издательство: Фоліо

inessakos

30 июня 2020 г. 16:17

2 ЛЮБКО ДЕРЕШ “КУЛЬТ”

Многим хочется попасть по ту сторону реальности. Но что же поджидает за пределами действительности? Это и предстоит узнать главным героям “Культа”.
«Культ» — первый роман Л. Дереша, написаный им в возрасте 16-ти лет. И хоть автор рано ворвался в литературный мир, его дебютную книгу перевели на сербский, немецкий, болгарский, польский, итальянский, французский языки. Поэтому любопытно стало почитать, что же там за культовое произведение такое.

Коротко о моих впечатлениях: без 100 грамм не разберешься.

Считается, что это одна из лучших книг автора. Многие утверждают, что это новое веяние в украинской литературе 21 века. А я ничего не поняла.

Наркотики, секс, похоть, насилие на фоне не сильно интересного психоделического сюжета.

Зачем все это было написано? Ищу ответ, но не могу найти.

Как…

ISBN: 978-966-03-4644-4

Год издания: 2009

Язык: Украинский

inessakos

30 июня 2020 г. 16:17

2 ЛЮБКО ДЕРЕШ “КУЛЬТ”

Коротко о моих впечатлениях: без 100 грамм не разберешься.

Зачем все это было написано? Ищу ответ, но не могу найти.

Как…

13 августа 2020 г. 10:56

Бувають романи по яким одразу можна визначити вік автора, ось по «Культу» одразу видно, що писав його молодий чоловік. Віком такий як і його герой – Юрко Банзай, зазвичай, с такими ж поглядами на життя та з такою ж філософією. Студента біологічного факультету направляють на стажування в містечко Мідні Буки, де він починає викладати старшокласникам біологію. По-перше, дивно, як такому хлопцю, як Банзай, який тричі майже не помер через передозування різними психотропами, взагалі довірили викладати? По-друге, визивають легке спантеличення імена та прізвища, які фігурують не тільки серед молоді, а й серед поважних вчителів. Питаєш себе: чи в одній країні ми живемо? Перша частина роману починається як звичайна історія кохання студента і молодої школярки. При чому, історія хоч і йде в цьому…