8 октября 2015 г. 16:28

Це, по-перше, його фінансовий менеджер - Ленні Фельдман (не знаю, як перевірити, але щось мені вперто підказує, що ніякий він не Лєнні, а Льончик, ну добре, не будемо фамільярними, приміром - Леонід Мойсейович. і приїхав він до країни Людського Щастя (Суцільне Щастя Вх-Ах) звідти, звідки зазвичай приїзжджають всі інші Фельдмани. Я одного разу спитала прямо, кілька разів провокувала на всілякі одеські жарти, але Льоня виявився кременем, мабуть, це ніяк не входило в його плани - посвячувати мене у таємницю свого походження. Ленні - надзвичайно жадібна істота. Я чудово пам"ятаю, як одного дня. коли Майк зателефонував і запитав простої поради, Ленні, перед тим, як сказати "так" чи "ні", довго теревенів про щеплення від грипу, погоду, мокроти-сухоти тощо. Ви б подивилися на виставлений ним рахунок, до якого була прикріплена квитанція про сплату за цей телефонний дзвінок

Дневник нескольких людей, множество переплетений, смесь понятного Запада и не совсем понятного востока. Это динственная книга из всех произведений автора, и она таки попадает в раздел любимых. Приятно что ее переиздали в 2015 году!