Natali39419

23 июля 2015 г. 14:08

Колись дуже захоплювалась книгами Люко Дашвар і от беручи до рук чергову її книгу вирішила прочитати вступне слово написане Ольгою Герасимюк. Вже не пам"ятаю точно як там воно звучало, але було щось типу: буде весело, гірко, моторошно, але воно того варто. Так само і з цією книгою величезний клубок емоцій та переживань. Абсолютно несподівані повороти. От на середині книги склалося відчуття, що фінал вже чітко окреслений, ну хіба деякі деталі ще потрібно підправити і все, а ні, автор повністю перекреслює все наплановане і очікуване.
Дуже сподобались елементи надприродного: всі ці перевертні, відьми чи то пак просто люди із надзвичайними здібностями. Все вийшло якось дуже доречно і легко. Історія кожного з героїв повністю склалась в голові, як минуле так і майбутнє. І якщо чесно, зовсім не хочеться продовження, для мене всі крапки над "і" розставлені, а друга книга буде вже недоречною.
Книга на ніч. чи доречніше сказати, на мить. Адже разом з нею час летить непомітно. Читайте, воно варто того.

Вибачте, не могла не запитати. До чого тут Люко Дашвар? Це книжка Вікторії Гранецької.